      Kit 351 cu NET230N/C KIT LOOK 351NET
      Review (0)
      Stoc epuizat
      KIT LOOK 351NET este un brat liniar electromecanic telescopic pentru poarta batanta. Fiabilitatea, rezistenta si functionalitate combinate cu un aspect modern, face acest lucru de automatizare o alegere practica si in conditii de siguranta pentru diferite tipuri de porti batante. Motorul puternic de 300 W ireversibil blocheaza de porti batante ferm impotriva opriri in pozitiile de deschidere si inchidere. Prin urmare, nu este necesara o incuietoare electrica.
      Cantitate:
      Stoc magazin indisponibil
      • Plata securizataPlata securizata
      • Politica de livrarePolitica de livrare
      • Garantie & ServiceGarantie & Service
      Specificatii:
      - KIT LOOK 351NET
      - Pentru porti cu canate de pana la 3 m
      - Cuplul maxim (Nm): 1650 Nm
      - Ciclu de functionare (functionare/ora):  22
      - Semn pentru poarta
      - Numar maxim de actionari in 24h: 110
      - Condensator de 8 μF incorporat
      - IP24
      - Putere motor: 300 W
      - Brate: 320 mm
      - Tensiune de alimentare: 230V AC