      VENTILATOR SPACER PC 120x120x25 mm- Hydraulic Bearing- 45CFM- conector 3-pin- no LED- black SPFC-120-3P
      Review (0)
      In Stoc Furnizor Livrare 48 - 72H
      Cantitate:
      Stoc magazin indisponibil
      • Plata securizataPlata securizata
      • Politica de livrarePolitica de livrare
      • Garantie & ServiceGarantie & Service
      SPACER
      SPFC-120-3P
      Fișă cu date
      Putere
      1.8 W
      Tip
      carcasa PC
      Conector
      3 pin
      Cu LED
      nu
      Culoare LED
      nu
      Dimensiuni ventilator (mm)
      120 mm
      Numar ventilatoare in pachet
      1 ventilator
      Viteza maxima de rotatie
      1600 rpm
      Viteza reglabila
      Voltaj
      12 V DC
      Nivel de zgomot
      26 dB
      Curent
      0.15 A
      Durata medie de functionare
      40.000 ore
      Flux de aer
      45 CFM
      Masa
      131 g
      Numar pale
      9
      Tip rulment
      Hidraulic
      Viteza
      1400 RPM+/-200
      Referinte specifice
      Nu există recenzii ale clienților momentan.
      Scrie o recenzie