      Review (0)
      In Stoc Furnizor Stoc Limitat Livrare 48 - 72H
      Cantitate:
      Stoc magazin indisponibil
      • Plata securizataPlata securizata
      • Politica de livrarePolitica de livrare
      • Garantie & ServiceGarantie & Service
      Asrock
      PG27QFT2A
      Fișă cu date
      Format ecran
      Wide
      Diagonala (inch)
      27 - 27.5 inch
      Diagonala
      27 inch
      Alte porturi (iesire casti/ USB)
      Jack 3.5mm
      Boxe
      da
      Gama
      Gaming
      Luminozitate (cd/mp)
      400 - 499 cd/mp
      Luminozitate
      400 cd/mp
      Porturi video
      DisplayPort
      Refresh
      180 Hz
      Tehnologie display
      IPS
      Timp de raspuns (ms)
      4 - 5.5 ms
      Timp de raspuns
      5 ms
      Tip rezolutie
      2560 x 1440 (WQHD)
      Vesa
      100 x 100 mm