      AMD CPU EPYC 7003 Series32C/64T Model 7573X2.8/3.6GHz Max Boost- 768MB- 280W- SP3) Tray 100-000000506
      Review (0)
      Stoc epuizat
      Cantitate:
      Stoc magazin indisponibil
      • Plata securizataPlata securizata
      • Politica de livrarePolitica de livrare
      • Garantie & ServiceGarantie & Service
      AMD
      Fișă cu date
      Altele
      TRAY
      Socket
      SP3
      Numar nuclee
      32
      Cooler
      nu
      Familie procesor
      EPYC 7003
      Frecventa procesor (GHz)
      2.8 GHz
      Frecventa procesor - turbo (GHz)
      3.6 GHz
      Puterea consumata (W)
      280 W
      Memorie Cache
      768 MB
      Putere consumata (W)
      Referinte specifice
      Nu există recenzii ale clienților momentan.
      Scrie o recenzie