Acest site folosește cookies pentru a asigura cea mai bună experiență de utilizare. Află mai multe despre POLITICA DE UTILIZARE COOKIE-URI

Categorii
Blog - Ultimele articole
Cablu Fibra Optica
Cablu Fibra Optica

Print Servere Wireless

Filtrare

7 products

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog
Filtrare

Disponibilitate

Disponibilitate

Pret

Pret

  • 13 lei - 135 lei

Lungime (m)

Lungime (m)

Compatibil

Compatibil

Filtre active

Nexans Patch Panel neechipat Modular Cat 5- 6- 6A- 7- 7A- Cupru 24 Snap-in LANmark Negru- N521.664BK
      Nexans Patch Panel neechipat Modular Cat 5- 6- 6A- 7- 7A- Cupru 24 Snap-in LANmark Negru- N521.664BK
      134 leiPret
      Nexans Patch Panel neechipat Modular Cat 5- 6- 6A- 7- 7A- Cupru 24 Snap-in LANmark Negru- N521.664BK
          Nexans Patch Panel neechipat Modular Cat 5- 6- 6A- 7- 7A- Cupru 24 Snap-in LANmark Negru- N521.664BK
          134 leiPret
          Patch cord - FO - 2 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex SC-SC
              Patch cord - FO - 2 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex SC-SC
              77 leiPret
              Patch cord - FO - 2 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex SC-SC
                  Patch cord - FO - 2 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex SC-SC
                  77 leiPret
                  Pigtail - FO - 1 metru - LSZH - Galben - LANmark - Singlemode 9/125 Maxistrip - SC
                      Pigtail - FO - 1 metru - LSZH - Galben - LANmark - Singlemode 9/125 Maxistrip - SC
                      38 leiPret
                      Pigtail - FO - 1 metru - LSZH - Galben - LANmark - Singlemode 9/125 Maxistrip - SC
                          Pigtail - FO - 1 metru - LSZH - Galben - LANmark - Singlemode 9/125 Maxistrip - SC
                          38 leiPret
                          Patch cord - FO - 2 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex LC-LC - SLimflex
                              Patch cord - FO - 2 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex LC-LC - SLimflex
                              84 leiPret
                              Patch cord - FO - 2 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex LC-LC - SLimflex
                                  Patch cord - FO - 2 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex LC-LC - SLimflex
                                  84 leiPret
                                  Nexans Doza aplicata pentru modul 45x45 alb LANmark- N200.116
                                      Nexans Doza aplicata pentru modul 45x45 alb LANmark- N200.116
                                      20 leiPret
                                      Nexans Doza aplicata pentru modul 45x45 alb LANmark- N200.116
                                          Nexans Doza aplicata pentru modul 45x45 alb LANmark- N200.116
                                          20 leiPret
                                          Modul unghiular 45x45 pentru 2 porturi Snap-In alb LANmark
                                              Modul unghiular 45x45 pentru 2 porturi Snap-In alb LANmark
                                                  Modul unghiular 45x45 pentru 2 porturi Snap-In alb LANmark
                                                  12 leiPret
                                                  Modul unghiular 45x45 pentru 2 porturi Snap-In alb LANmark
                                                      Modul unghiular 45x45 pentru 2 porturi Snap-In alb LANmark
                                                      12 leiPret
                                                      Patch cord - FO - 5 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex LC-SC - Slimflex
                                                          Patch cord - FO - 5 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex LC-SC - Slimflex
                                                          87 leiPret
                                                          Patch cord - FO - 5 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex LC-SC - Slimflex
                                                              Patch cord - FO - 5 metri - LSZH - Aqua - LANmark - Multimode OM3 - Duplex LC-SC - Slimflex
                                                              87 leiPret