Acest site folosește cookies pentru a asigura cea mai bună experiență de utilizare. Află mai multe despre POLITICA DE UTILIZARE COOKIE-URI

Categorii
Blog - Ultimele articole

Filtre active

SWITCH ALLIED TELESIS- GS910/16- porturi Gigabit x 16- unmanaged- carcasa metalica- AT-GS910/16-5075lei)
      SWITCH ALLIED TELESIS- GS910/16- porturi Gigabit x 16- unmanaged- carcasa metalica- AT-GS910/16-50 (include TV 1.75lei)
      831,66 leiPret
      Stoc magazin indisponibil
      SWITCH ALLIED TELESIS- GS910/16- porturi Gigabit x 16- unmanaged- carcasa metalica- AT-GS910/16-5075lei)
          SWITCH ALLIED TELESIS- GS910/16- porturi Gigabit x 16- unmanaged- carcasa metalica- AT-GS910/16-50 (include TV 1.75lei)
          Stoc magazin indisponibil
          831,66 leiPret
          ACCESS POINT Allied Telesis TQm5403 interior- 867 Mbps- port Gigabit x 2- antena interna x 1- 2.4 - 5 GHz- AT-TQm5403-00timbru vACCESS POINT Allied Telesis TQm5403 interior- 867 Mbps- port Gigabit x 2- antena interna x 1- 2.4 - 5 GHz- AT-TQm5403-00timbru v
              ACCESS POINT Allied Telesis TQm5403 interior- 867 Mbps- port Gigabit x 2- antena interna x 1- 2.4 - 5 GHz- AT-TQm5403-00timbru verde 0.8 lei
              1.670,86 leiPret
              Stoc magazin indisponibil
              ACCESS POINT Allied Telesis TQm5403 interior- 867 Mbps- port Gigabit x 2- antena interna x 1- 2.4 - 5 GHz- AT-TQm5403-00timbru vACCESS POINT Allied Telesis TQm5403 interior- 867 Mbps- port Gigabit x 2- antena interna x 1- 2.4 - 5 GHz- AT-TQm5403-00timbru v
                  ACCESS POINT Allied Telesis TQm5403 interior- 867 Mbps- port Gigabit x 2- antena interna x 1- 2.4 - 5 GHz- AT-TQm5403-00timbru verde 0.8 lei
                  Stoc magazin indisponibil
                  1.670,86 leiPret
                  SWITCH ALLIED TELESIS- GS910/8- porturi Gigabit x 8- unmanaged- carcasa metalica- AT-GS910/8-5075lei)
                      SWITCH ALLIED TELESIS- GS910/8- porturi Gigabit x 8- unmanaged- carcasa metalica- AT-GS910/8-50 (include TV 1.75lei)
                      595,70 leiPret
                      Stoc magazin indisponibil
                      SWITCH ALLIED TELESIS- GS910/8- porturi Gigabit x 8- unmanaged- carcasa metalica- AT-GS910/8-5075lei)
                          SWITCH ALLIED TELESIS- GS910/8- porturi Gigabit x 8- unmanaged- carcasa metalica- AT-GS910/8-50 (include TV 1.75lei)
                          Stoc magazin indisponibil
                          595,70 leiPret
                          MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC multi-mode 850nm- 500m- hot-swap- 5 ani garantie prin inregistrare on-line AT-SPS
                              MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC multi-mode 850nm- 500m- hot-swap- 5 ani garantie prin inregistrare on-line AT-SPSX
                              325,62 leiPret
                              Stoc magazin indisponibil
                              MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC multi-mode 850nm- 500m- hot-swap- 5 ani garantie prin inregistrare on-line AT-SPS
                                  MODUL SFP ALLIED TELESIS transceiver 1 port LC multi-mode 850nm- 500m- hot-swap- 5 ani garantie prin inregistrare on-line AT-SPSX
                                  Stoc magazin indisponibil
                                  325,62 leiPret
                                  Media Converter [AT-MC103SC/FS3-20]- 100TXRJ-45) to 100FX SC single-modemin.15 km - max.75 km) 990-01755-20
                                      Media Converter [AT-MC103SC/FS3-20]- 100TXRJ-45 to 100FX SC single-modemin.15 km - max.75 km 990-01755-20
                                      357,17 leiPret
                                      Stoc magazin indisponibil
                                      Media Converter [AT-MC103SC/FS3-20]- 100TXRJ-45) to 100FX SC single-modemin.15 km - max.75 km) 990-01755-20
                                          Media Converter [AT-MC103SC/FS3-20]- 100TXRJ-45 to 100FX SC single-modemin.15 km - max.75 km 990-01755-20
                                          Stoc magazin indisponibil
                                          357,17 leiPret
                                          SFP Pluggable Optical Module- 1000BX- 10km- Single mode- Single fiber [Tx1310-Rx1490]- LC conn.0 to 70°C) AT-SPBD10-13
                                              SFP Pluggable Optical Module- 1000BX- 10km- Single mode- Single fiber [Tx=1310-Rx=1490]- LC conn.0 to 70°C AT-SPBD10-13
                                              729,53 leiPret
                                              Stoc magazin indisponibil
                                              SFP Pluggable Optical Module- 1000BX- 10km- Single mode- Single fiber [Tx1310-Rx1490]- LC conn.0 to 70°C) AT-SPBD10-13
                                                  SFP Pluggable Optical Module- 1000BX- 10km- Single mode- Single fiber [Tx=1310-Rx=1490]- LC conn.0 to 70°C AT-SPBD10-13
                                                  Stoc magazin indisponibil
                                                  729,53 leiPret
                                                  SFP Pluggable Optical Module- 1000BX- 10km- Single mode- Single fiber [Tx1490-Rx1310]- LC conn.0 to 70°C) AT-SPBD10-14
                                                      SFP Pluggable Optical Module- 1000BX- 10km- Single mode- Single fiber [Tx=1490-Rx=1310]- LC conn.0 to 70°C AT-SPBD10-14
                                                      729,53 leiPret
                                                      Stoc magazin indisponibil
                                                      SFP Pluggable Optical Module- 1000BX- 10km- Single mode- Single fiber [Tx1490-Rx1310]- LC conn.0 to 70°C) AT-SPBD10-14
                                                          SFP Pluggable Optical Module- 1000BX- 10km- Single mode- Single fiber [Tx=1490-Rx=1310]- LC conn.0 to 70°C AT-SPBD10-14
                                                          Stoc magazin indisponibil
                                                          729,53 leiPret
                                                          TAA- 1000LX/LC SFP10km over SMF- 1310nm)- Ext. Temp -40 to 105c AT-SPLX10/E
                                                              TAA- 1000LX/LC SFP10km over SMF- 1310nm- Ext. Temp -40 to 105c AT-SPLX10/E
                                                              984,85 leiPret
                                                              Stoc magazin indisponibil
                                                              TAA- 1000LX/LC SFP10km over SMF- 1310nm)- Ext. Temp -40 to 105c AT-SPLX10/E
                                                                  TAA- 1000LX/LC SFP10km over SMF- 1310nm- Ext. Temp -40 to 105c AT-SPLX10/E
                                                                  Stoc magazin indisponibil
                                                                  984,85 leiPret
                                                                  Rack mount kit for AT-x230-10GP and AT-ARX050S NGFW- AT-RKMT-J14
                                                                      Rack mount kit for AT-x230-10GP and AT-ARX050S NGFW- AT-RKMT-J14
                                                                      12,54 leiPret
                                                                      Stoc magazin indisponibil
                                                                      Rack mount kit for AT-x230-10GP and AT-ARX050S NGFW- AT-RKMT-J14
                                                                          Rack mount kit for AT-x230-10GP and AT-ARX050S NGFW- AT-RKMT-J14
                                                                          Stoc magazin indisponibil
                                                                          12,54 leiPret